Wakacyjna pożyczka

Okres letni sprzyja wyjazdom rekreacyjnym. Dzieci mają wtedy wakacje, a i my dorośli chętnie bierzemy zasłużone urlopy. Każdy z nas chce wtedy trochę oderwać się od rzeczywistości i wyjechać chociaż na kilka dni. Niestety wakacje zawsze wiążą się z dodatkowymi wydatkami. Hotel, jedzenie na mieście, płatne atrakcje czy nawet sama benzyna, będąca obecnie bardzo droga powodują koszty, na które potrzeba dużej ilości gotówki. Jeśli jesteśmy skrupulatni i odkładamy pieniądze cały rok na ten cel, to sprawa jest oczywista – po prostu jedziemy. Trudniej jest w chwili, gdy nie posiadamy oszczędności, a urlop jest coraz bliżej. Na szczęście są oferty kredytowe, dzięki którym łatwiej można sfinansować swoje plany. Banki kuszą ofertami w ogólnopolskich reklamach telewizyjnych, które w praktyce nie są niestety skierowane dla każdego. W banku, aby pożyczyć pieniądze, trzeba mieć dobrą historię kredytową i klienci z opóźnieniami w płatnościach są z góry skreśleni. Istnieje jednak dla nich sporo alternatyw…

Produkty finansowe dla osób z gorszą historią w BIKu

Jeżeli chcemy brać kredyt, a bank nam odmówił, to wcale nie musi oznaczać rezygnacji z naszych planów. Produktem ratunkowym w takiej sytuacji jest tego typu pożyczka pozabankowa.

przykład budynku jednego z banków

Takie źródło pozyskania finansów jest dostępne dla większości konsumentów. Weryfikacje scoringowe instytucji pożyczkowych są dużo mniej restrykcyjne niż w przypadku banków. Firmy z tego sektora chętnie akceptują szeroką grupę klientów, wychodząc na przeciw oczekiwaniom.

W życiu bywa różnie. Czasami opóźnienia w płatnościach nie powstają w wyniku opieszałości klienta, a z powodu ważnych zdarzeń losowych, które po prostu powstały nieplanowane. Firmy pozabankowe podchodzą do takich sytuacji bardzo liberalnie, a niektóre z nich nawet nie sprawdzają żadnych baz danych dotyczących zadłużeń swoich wnioskodawców. Są nawet takie, które pomagają w poprawie wiarygodności kredytowej klienta poprzez raportowanie regularnie spłacanych rat do bazy kredytowej.

Gdy liczy się czas

Pożyczkę pozabankową można otrzymać bardzo szybko. Większość ofert jest skonstruowana w taki sposób, że od razu po pozytywnej weryfikacji klienta otrzymujemy gotówkę na konto bankowe. Jest to więc idealne rozwiązanie na realizację nagłej potrzeby. W przypadku ofert pożyczek dostępnych przez Internet wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz online na stronie pożyczkodawcy i po kilku minutach poznajemy odpowiedź w sprawie naszego wniosku. Taką opcję możemy również wykorzystać na wspomnianym wyjeździe wakacyjnym w sytuacji, gdy chcemy przedłużyć pobyt, a nie starcza nam już na to środków.